Sadije Berisha rikthehet në Shqipëri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:57 23-05-2015 Sadije Berisha rikthehet në Shqipëri

Sadije Berisha, ish bashkëshortja e Shkëlzen Berishës ka treguar se fotot e publikura së fundmi, nuk tregojnë “format ideale” të cilat ajo synon të arrijë.

“Në fotot që unë kam postuar në Facebook për miqtë e mi jam 5 kg mbipeshë, pra jo saktësisht në formën që synoj të arrij” , është shprehur ajo në një intervistë për gazetën “Panorama”.

Pas kohësh qëndrimi në Suedi, Sadija rrëfen se këtë verë ka planifikuar që pushimet t’i bëjë në Shqipëri.

“Pushimet kam menduar t’i kaloj këtë verë në Shqipëri dhe pastaj në Suedi. Nuk kam ndonjë plazh në cilin plazh konkretisht do pushoj , por  si fillim do të vizitoj nënën dhe motrën time në Linzë ,në Tiranë”, ka treguar ish-bashkëshortja e djalit të ish-kryeministrit Berisha.

Ndër të tjera ajo jep edhe këshilla për  femrat , kryesisht mamatë se si të duken në formë perfekte , pasi ajo është nënën e dy fëmijëve.

 “Ne të gjithë gjejmë arsye të ndryshme, në rastet kur shohim se  s’jemi në formën e duhur fizike. Por e vërteta është se gjithçka në dukjen tonë varet nga fuqia e vullnetit që kemi dhe e punës së madhe qëduhet të bëjmë me trupin. Nuk duhet të ekzistojnë ndërprerjet e shkurtëra duke neglizhuar punën me fizikun  tonë nëse duam të kemi një trup të shëndetshëm, të fortë dhe rinor” , përfundon intervistën Sadija .

SADIJE 1

SADIJE 2

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010792016983032
array(1) { ["section"]=> string(42) "sadije-berisha-rikthehet-ne-shqiperi-11772" }