Sadije Berisha rrëfen të vërtetën e fotove pas mesazheve e komenteve të shumta

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:56 10-08-2016 Sadije Berisha rrëfen të vërtetën e fotove pas mesazheve e komenteve të shumta

Sadije Berisha, ish gruaja e Shkëlzen Berishës, foli për herë të parë për ndarjen e saj nga djali i ish kryeministrit duke u shfaqur në kopertinën e revistës “Living”.

Sadija ra në sy edhe për formën e shkelqyer fizike që u komplimetua dhe komentua gjërë e gjatë në rrjetet sociale.

Por 49 vjeçarja është e sinqertë dhe rrëfen se në fotot e publikuara është përdorur photoshop.

“Të dashur miq, faleminderit të gjithëve për komplimentet. Por me  një fotograf të mirë, një artist make up-i dhe me ndërhyrjen e photoshop...gjithkush mund të bëhet i bukur, edhe dikush që ndjehet ekstremisht keq përpara kameras”, shkruan Sadija.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030580043792725
array(1) { ["section"]=> string(84) "sadije-berisha-rrefen-te-verteten-e-fotove-pas-mesazheve-e-komenteve-te-shumta-49300" }