Sadiku firmos në Spanjë, por në prezantim bën një 'gabim' të vogël (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 16:21 31-01-2018 Sadiku firmos në Spanjë, por në prezantim bën një 'gabim' të vogël (VIDEO)

Armando Sadiku ditën e sotme përmbylli kalimin e tij në Spanjë te skuadra e Levantes.

Elbasanasi u largua nga Legia e Varshavës dhe do të jetë në kontratë për 2 vite e gjysëm te skuadra spanjolle.

Ky është një hap i madh në karrierë për Sadikun, por në prezantimin e tij në këtë klub, Sadiku nuk ka shkëlqyer dhe aq shumë.

Futbollisti i kombëtares shqiptare në video-prezantimin te Levante ka folur në spanjisht.

Në fakt ishte një prezantim i përzier gjysma në italisht dhe gjysma në spanjisht, pasi Sadiku i ngatërroi shpesh të dyja gjuhët.

Më poshtë video:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025545120239258
array(1) { ["section"]=> string(76) "sadiku-firmos-ne-spanje-por-ne-prezantim-ben-nje-gabim-te-vogel-video-108621" }