Sadiku i shënon dy super gola Turqisë, Memushaj largohet me të kuq (Video)

Publikuar tek: sport, më 19:18 13-11-2017 Sadiku i shënon dy super gola Turqisë, Memushaj largohet me të kuq (Video)

Dy super gola ka shënuar sulmuesi i kuqezinjve Armando Sadiku ndaj miqësores me Turqinë në Antalia.

Kanë qenë dy krosime perfekte nga Odise Roshi, që Sadiku i ka shfrytëzuar më së miri duke shënuar në minutën e 24’ dhe 41’.

Ndëkohë Shqipëria do luajë për pjesën e mbetur të lojës me 10 lojtarë pas largimit të Ledian Memushajt me karton të kuq.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023062944412231
array(1) { ["section"]=> string(77) "sadiku-i-shenon-dy-super-gola-turqise-memushaj-largohet-me-te-kuq-video-99426" }