Sadiku lë spitalin dhe s’duron dot, del për shoping

Publikuar tek: sport, më 06:53 13-10-2016 Sadiku lë spitalin dhe s’duron dot, del për shoping

Armado Sadiku ka kryer me sukses ndërhyrjen kirurgjikale pas dëmtimit të pësuar së fundmi.

Sulmuesi i Kombëtares ka nisur fazën e rikuperimit. Në një foto të hedhur së fundmi nga Sadiku në Instagram, lojtari nga Elbasani shfaqet në një qendër tregtare në Zyrih. Dhe kuptohet që futbollisti nuk ka duruar dot pa bërë disa blerje që do t'i duhen. Ndonëse ka lënë tashmë spitalin ku ka kryer operimin, Sadiku shfaqet me paterica, të cilat do ta ndihmojnë deri në momentin kur të ketë kaluar plotësisht këtë dëmtim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007565975189209
array(1) { ["section"]=> string(56) "sadiku-le-spitalin-dhe-s-duron-dot-del-per-shoping-55990" }