Sadna e Bidaait bën ndërhyrje në fytyrë, shikoni si duket aktorja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:40 22-01-2019 Sadna e Bidaait bën ndërhyrje në fytyrë, shikoni si duket aktorja

Aktorja e serialit shumë të ndjekur indian ‘Bidaai’, Sara Khan ose siç e njohim ndryshe ‘Sadna’ ka qënë në qëndër të vëmëndjes së mediave indiane këto ditë.

Sara Khan ka bërë ndërhyrje në fytyrë duke fryrë buzët dhe rezultatet i ka treguar në foton e fundit në Instagram.

Ky ndryshim i aktores nuk u ka pëlqyer fansave dhe ajo është sulmuar shumë në rrjetet sociale.

Sara Khan ka sqaruar për mediat indiane se i ka fryrë buzët me acid hialuronik dhe jo me operacion.

auto_-640-0-5c463b103d0021548145316.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.049327850341797
array(1) { ["section"]=> string(71) "sadna-e-bidaait-ben-nderhyrje-ne-fytyre-shikoni-si-duket-aktorja-149800" }