Saga / Besi dhe Xhensila bëjnë dasmën e TRETË!!! (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:22 04-09-2017 Saga / Besi dhe Xhensila bëjnë dasmën e TRETË!!! (Video)

Menduat se mbaroi festa e dasmës së një prej çifteve më të famshëm në Shqipëri? Mos u çudisni por “saga” është kompleuar sot me një pjesë të tretë.

Pas dasmës madhështore në Pallatin e Brigadave, me qindra të ftuar, Besart Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj zhvilluan dasmën e dytë në fshatin Bubq të Fushë Kujës, vendlindjen e aktorit të humorit.

Por sot është zhvilluar një tjetër event festiv, me pjesëmarrjen e vetëm familjarëve të çiftit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtari i famshëm shqiptar tmerron fansat, gjaku i rrjedh rrëke pas koke? Ndjekësit: “Paska vdek” (VIDEO)
Armina Mevlani “përvëluese”, më në formë se kurrë nga plazhi (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.021837949752808
array(1) { ["section"]=> string(55) "saga-besi-dhe-xhensila-bejne-dasmen-e-trete-video-91169" }