Sahat për puset? Rama i kthehet keq komentuesit dhe bën një sqarim për të gjithë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:35 15-11-2017 Sahat për puset? Rama i kthehet keq komentuesit dhe bën një sqarim për të gjithë

Plani i ri operacional për ujin ka alarmuar edhe ata banorë që e sigurojnë përmes puseve të hapura pranë pronave të tyre dhe jo nga shërbimi i Ujësjellës Kanalizimeve.

Shumë prej qytetarëve shprehen kundër pagesës dhe taksave për puset e hapura privatisht, ndërsa Rama i ka sqaruar një herë e mirë se kjo kategori nuk preket nga aksioni i puseve me sahat.

Më poshtë ju sjellim edhe replikën e kryeministrit me komentuesin.

 

rama_kaza.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023463010787964
array(1) { ["section"]=> string(85) "sahat-per-puset-rama-i-kthehet-keq-komentuesit-dhe-ben-nje-sqarim-per-te-gjithe-99615" }