Saimir Kodra flet për herë të parë për raportin me Doktorin: Nuk kemi qenë miq ndonjëherë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:51 04-11-2017 Saimir Kodra flet për herë të parë për raportin me Doktorin: Nuk kemi qenë miq ndonjëherë

Gazetari i njohur i emisioneve investigative Saimir Kodra që tashmë drejton emisionin “Stop” në Klan.

Ai ka folur për herë të parë në emisionin “thumb” për raportin e tij me ish-kolegun në “Fiks Fare”, Gent Pjetri (doktori).

Saimiri tha se ai dhe doktori nuk kishin qenë ndonjëherë miq, kjo për shkak të stilit të jetës që ata bënin.

“Shiko, unë dhe Doktori nuk kemi qenë ndonjëherë miq. Mos më keqkuptoni, nuk e kam në kontekstin e punës. Jashtë ekranit kemi pasur jetë shumë të ndryshme. Unë kisha pasione të tjera dhe ai të tjera, prandaj nuk mund të them që jemi miq sot. Patjetër kur e takoj në rrugë i flas dhe e reskeptoj!”, tha Saimir Kodra. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098190307617188
array(1) { ["section"]=> string(94) "saimir-kodra-flet-per-here-te-pare-per-raportin-me-doktorin-nuk-kemi-qene-miq-ndonjehere-98376" }