Saimir Pirgu u dhuron fëmijëve të Pediatrisë të ardhurat e koncertit (FOTO)

Publikuar tek: kulture-art, më 10:18 07-03-2016 Saimir Pirgu u dhuron fëmijëve të Pediatrisë të ardhurat e koncertit (FOTO)

Saimir Pirgu u dhuron fëmijëve të Pediatrisë të ardhurat e koncertit. Një premtim i dhënë dhe i mbajtur nga tenori.E sigurisht këtë gjest e ka përshëndetur edhe kryebashkiaku Erion Veliaj.

“Anila Godo është një heroinë e vërtetë te Pediatria - i lumtur që Saimir Pirgu i dhuroi aty të ardhurat nga koncerti.”, shkruan Veliaj. Koncerti i Pirgut zgjoi kuriozitetin e qindra shqiptarëve, të cilët i blenë biletat në pak minuta, paratë e të cilave shkuan për fëmijët e sëmurë dhe nevojat e tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024093151092529
array(1) { ["section"]=> string(79) "saimir-pirgu-u-dhuron-femijeve-te-pediatrise-te-ardhurat-e-koncertit-foto-34431" }