Saimir Tahiri bën DEKLARATËN e fortë: Në majat e politikës njerëz të akuzuar për vrasje njerëzish dhe vjedhje stratosferike.

Publikuar tek: bomb-video, më 12:23 11-09-2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073039531707764
array(1) { ["section"]=> string(129) "saimir-tahiri-ben-deklaraten-e-forte-ne-majat-e-politikes-njerez-te-akuzuar-per-vrasje-njerezish-dhe-vjedhje-stratosferike-178060" }