Saimir Tahiri dhe djali i tij siç nuk i keni parë asnjëherë, nisen për piknik por makina i lë në mes të rrugës në malin me gropa

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:56 02-07-2017 Saimir Tahiri dhe djali i tij siç nuk i keni parë asnjëherë, nisen për piknik por makina i lë në mes të rrugës në malin me gropa

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri dhe djali i tij Drini këtë të dielë kanë vendosur ta kalojnë duke eksploruar malin e dajtit.

“S'ka pushim tu nejt. #thebeast #exploringalbania #malimegropa #dajt”,  shkruan Tahiri krahas fotos që ka publikuar në rrrjete sociale së bashku me djalin.

Siç duket nga fotoja ish-ministri ka hasur vështirësi teksa nget makinën si pasojë e gropave që ndodhen në malin e dajtit. Nuk dihet nëse makina e ka lënë në rrugë apo kanë ndaluar për të bërë një pushim.

Megjithatë djali i tij Drini duket që po e shijon  shumë këtë piknik në natyrë teksa qëndron sipër makinës, sakaq Tahiri ka publikuar edhe foto të tjera të cilat tregojnë disa detaje më shumë nga vendet që ish-ministri eksploroi me djalin.

aaaaaaaaaaaaaa.jpg

2222222222222222222222222222222222.jpg

57575475.jpg

546546565465.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095441341400146
array(1) { ["section"]=> string(133) "saimir-tahiri-dhe-djali-i-tij-sic-nuk-i-keni-pare-asnjehere-nisen-per-piknik-por-makina-i-le-ne-mes-te-rruges-ne-malin-me-gropa-84708" }