Saimir Tahiri martohej dhe kryeministri Rama e bekonte

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:54 19-09-2015 Saimir Tahiri martohej dhe kryeministri Rama e bekonte

Kjo është një foto e papublikuar që i takon 7 viteve më parë. Ishte koha kur ministri i Brendshëm Saimir Tahiri martohej me partneren e tij Fatlinda Berisha. Celebrimi u bë në Bashkinë e Tiranës dhe u bekua nga kryebashkiaku i asaj kohe, sot kryeministër, Edi Rama. Është fotografi Erdi Mara ai që nxjerr nga arkivi këtë foto dhe tregon momentin romantik e intim të ministrit të Brendshëm me bashkëshorten e tij, ndërsa kryeministri buzëqesh i lumtur për faktin që pikërisht ishte ai që i bekoi me martesë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009760856628418
array(1) { ["section"]=> string(60) "saimir-tahiri-martohej-dhe-kryeministri-rama-e-bekonte-21139" }