Saimir Tahiri në terren, shpërndan veshje dhe ushqime për të përmbyturit

Publikuar tek: barometri, më 08:38 13-11-2016 Saimir Tahiri në terren, shpërndan veshje dhe ushqime për të përmbyturit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021200895309448
array(1) { ["section"]=> string(77) "saimir-tahiri-ne-terren-shperndan-veshje-dhe-ushqime-per-te-permbyturit-59358" }