Saimir Tahiri ngre dy gishtat lart, zgjedh simbolin e demokratëve në Kuvend

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:06 17-03-2016 Saimir Tahiri ngre dy gishtat lart, zgjedh simbolin e demokratëve në Kuvend

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është fotografuar duke ngritur dy gishtat lart, simboli i fitores i përdorur nga demokratët në Shqipëri.

Së bashku me një prej fëmijëve që kishte shkuar të ndiqte direkt seancën plenare në Kuvend, Tahiri ka ngritur dy gishtat. Ndoshta ministri ka kërkuar t’u japë fëmijëve një panoramë tjetër, më të qetë dhe bashkëpunuese, ndryshe nga ajo që shohin në televizor, ku i dëgjojnë politikanët duke akuzuar dhe ofenduar njëri-tjetrin. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090081691741943
array(1) { ["section"]=> string(80) "saimir-tahiri-ngre-dy-gishtat-lart-zgjedh-simbolin-e-demokrateve-ne-kuvend-35363" }