Saimir Tahiri për jetë nate, ish-ministri “trendy” në diskon e Tiranës (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:15 01-04-2017 Saimir Tahiri për jetë nate, ish-ministri “trendy” në diskon e Tiranës (FOTOT)

Ish-ministri Saimir Tahiri ka kaluar një mbrëmje ndryshe ditën e djeshme.

Tahiri ka zgjedhur shoqërinë e FRESSH-istëve të Tiranës për t’u argëtuar disa orë në një prej club-eve të kryeqytetit.

Pa kostumin zyrtar të ministrit, siç ishim mësuar ta shikonim, Tahiri shfaqet si një i ri “trendy”, krejt sportiv dhe i thjeshtë, karakteristika këto, që i ka shfaqur edhe gjatë kohës kur mbante postin e rëndësishëm qeveritar.

sa1.jpg

sa2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028241872787476
array(1) { ["section"]=> string(79) "saimir-tahiri-per-jete-nate-ish-ministri-trendy-ne-diskon-e-tiranes-fotot-73804" }