Saimir Tahiri PUBLIKON videon: Jam ai që kam qenë, do luftoj për të vërtetën

Publikuar tek: politike, më 23:11 19-09-2019 Saimir Tahiri PUBLIKON videon: Jam ai që kam qenë, do luftoj për të vërtetën Saimir Tahiri ne Gjykaten per Krimet e Renda, teksa priste vendimin

Ish-ministrim i Brendshëm Saimir Tahiri ka publikuar pak më parë një video “motivuese” nga konferenca e një viti më parë me gazetarët.

Unë jam Saimir Tahiri që kam qenë dhe do vazhdoj të jem po njëlloj…”, thotë ndër të tjera Tahiri në videon e shkurtër, ndërsa falenderon gjithë ndjekësit për mbështetjen.  

“Nuk te themi dot qe je i pafajshem, kshuqe po te denojme pak fare....keshtu e kuptova sot.

Beteja ime sapo ka filluar.

Faleminderit te gjitheve per mbeshtetjen”, shkruan më tej Saimir Tahiri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030377864837646
array(1) { ["section"]=> string(81) "saimir-tahiri-publikon-videon-jam-ai-qe-kam-qene-do-luftoj-per-te-verteten-179090" }