Saimir Tahiri takon Land legjendën dhe i bën një dhuratë të veçantë të birit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:24 04-07-2017 Saimir Tahiri takon Land legjendën dhe i bën një dhuratë të veçantë të birit

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri pozon foto vazhdimisht me të birin, gjatë kohës që i përkushtohet vetëm atij.

Këtë herë Tahiri pozon me djalin e tij, Drinin, i cili sot duket se ka marrë një dhuratë të veçantë, një biçikletë të re.

Ndërkohë që Drini argëtohet me dhuratën e re, Tahiri ka pozuar me një tjetër person, të cilin e quan “Land legjenda”.

“Land legjenda dhe #newbike 24' e Drinit”, shkruan Tahiri në profilin e tij në facebook, ndërsa daljet publike me djalin e tij Tahiri nuk i ka të shpeshta. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099709033966064
array(1) { ["section"]=> string(82) "saimir-tahiri-takon-land-legjenden-dhe-i-ben-nje-dhurate-te-vecante-te-birit-84956" }