Saimir Tahirin e gjen ditëlindja në lëndinë, poston videon e bukur me kecin lozonjar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:39 30-10-2020 Saimir Tahirin e gjen ditëlindja në lëndinë, poston videon e bukur me kecin lozonjar Saimir Tahiri

Saimir Tahiri sot feston ditëlindjen e 41-të, ditë që e ka gjetur ish-ministrin e Brendshëm në lëndinë.

Ai njihet si një person i thjeshtë që e pëlqen natyrën dhe vetë sot ka publikuar në rrjete sociale një video të veçantë, teksa na ka prezantuar një “mik” të ri.

Duke i falenderuar të gjithë për urimet që i kanë përcjellë, Tahiri shihet teksa luan dhe “ngacmohet” nga një kec lozonjar.  

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘I madh je i madh’, ja si i përgjigjet Rama qytetarit që e simpatizon (VIDEO)
»
Article Logic
Execution time: 0.011183023452759
array(1) { ["section"]=> string(90) "saimir-tahirin-e-gjen-ditelindja-ne-lendine-poston-videon-e-bukur-me-kecin-lozonjar-225807" }