Sajmir Tahiri dhe Edmond Haxhinasto

Publikuar tek: foto-e-dites, më 10:05 10-02-2015 Sajmir Tahiri dhe Edmond Haxhinasto

Sajmir Tahiri, ministri i Punëve të Brendshme dhe Edmond Haxhinasto, ministri i Transporteve nuk  kanë harruar të veshin çizmet në situatën e përmbytjeve që ka përfshirë vendin. Ja tek shihen në rezervuarin e Manskurisë së Kavajës të dy të veshur me çizme. Tani mbetet të informohemi nëse këto janë nga çizmet e emergjencave, nga të punonjësve të rezervuarit, apo i kanë blerë vetë për këtë rast. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099048614501953
array(1) { ["section"]=> string(40) "sajmir-tahiri-dhe-edmond-haxhinasto-2897" }