Sakrifikohet për të bijën, nëna amerikane vdes duke luftuar me 3 peshkaqen

Publikuar tek: bota, më 17:54 08-08-2019 Sakrifikohet për të bijën, nëna amerikane vdes duke luftuar me 3 peshkaqen Kami dhe Jordan Lindsey (nënë e bijë që u sulmuan ga 3 peshkaqenë në Bahamas)

Një nënë amerikane vdiq në ishujt e Bahamasit teksa shpëtoi të bijën nga masakrimi i 3 peshkaqenëve. Kami Lindsey u fut në ujë për të shpëtuar të bijën Lindsey, e cila u sulmua nga 3 peshkaqenë të llojit “tigër”.

Fillimisht, Kami mendoi se e bija po luante me delfinë, por kur dëgjoi ulërimat e së bijës 21-vjeçari nuk u mendua dy herë dhe u përball me peshkaqenët. Fa

Fatkeqësisht, ajo humbi jetën pasi peshkaqenët e masakruan në copa, kurse e bija humbi krahun dhe këmbën e majtë.

Vetëflijimi i Kamit Lindseyt është komentuar në mediat botërore si “akt heroik”.

bahamas.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014081001281738
array(1) { ["section"]=> string(80) "sakrifikohet-per-te-bijen-nena-amerikane-vdes-duke-luftuar-me-3-peshkaqen-174745" }