Sali Berisha

Publikuar tek: foto-e-dites, më 10:53 25-01-2015 Sali Berisha

Sali Berisha është vendosur nën akuzë nga një pjesë e mirë e fansave të tij në “Facebook”,pas fotos që ai publikoi për një makinë duke thënë se ishte e Ermal Hoxhës, nipit të ish-diktatorit.Në fakt makina është kosovare dhe i  zoti i saj nuk jeton më. Fansat i kanë kërkuar Berishës të heqë foton.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « selia blu
vlora »
Article Logic
Execution time: 0.024214029312134
array(1) { ["section"]=> string(17) "sali-berisha-1424" }