Sali Berisha 73-vjeç dhe ka ecur sa gjatësia e Indisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:40 15-10-2017 Sali Berisha 73-vjeç dhe ka ecur sa gjatësia e Indisë

Ish kryeministri Sali Berisha, edhe pse sot ka festuar ditëlindjen e tij të 73-të duket se asgjë nuk e ka ndalur nga një prej pasioneve të tij, vrapi.

Berisha ka thyer rekord të ri personal duke përshkuar gjatësinë prej 3213 kilometra apo sa shteti i Indisë.

“Miq, me shume kenaqesi ndaj me ju lajmin se Fitbit dje me akordoi çmimin e Indise, qe deshmon se une me ecje kam pershkuar gjatesine e ketij vendi prej 3213 km!!

Me poshte keni çmimin e Fitbit dhe ecjen time dje”, shkruan Berisha.

sdfgffg3fsdd_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023581027984619
array(1) { ["section"]=> string(59) "sali-berisha-73-vjec-dhe-ka-ecur-sa-gjatesia-e-indise-96006" }