Sali Berisha dhe Tom Doshi

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:29 12-03-2015 Sali Berisha dhe Tom Doshi

Pikërisht në ditën e protestës shpërthyen në "Facebook'' fotot që provokojnë këtë protestë. Kështu, një foto e LSA në një përqafim shumë miqësor mes Tom Doshit dhe Sali Berishës me titullin "Le të puthen" duket se u bë hit në facebook. E duket se maxhoranca po e lidh gjithmonë e më shumë emrin e Tom Doshit me aksionet e opozitës, ndërkohë që në prokurorinë e Krimeve të Rënda, vazhdon hetimi për çështjen "Doshi".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093708038330078
array(1) { ["section"]=> string(31) "sali-berisha-dhe-tom-doshi-5613" }