Sali Berisha flet për herë të parë për Armina Mevlanin, Ermal Mamaqi e ‘bombardon’ me pyetje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:55 24-09-2016

Mbrëmjen e sotme nis emisioni i ri i Ermal Mamaqit në Tv Klan, “Xing me Ermalin” dhe i ftuari i parë është ish-kryeministri Sali Berisha.

Gjatë intervistës, Mamaqi e ka ‘bombarduar’ Berishën me pyetje për nusen e re të djalit të tij, Armina Mevlanin. Nga video disa sekondëshe e publikuar, Berisha duket fjalëpakë kur bëhet fjalë për Arminën, megjithatë një mendim më të gjërë të ish-kryeministrit do e mësojmë mbrëmjen e sotme. 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01249098777771
array(1) { ["section"]=> string(95) "sali-berisha-flet-per-here-te-pare-per-armina-mevlanin-ermal-mamaqi-e-bombardon-me-pyetje-53966" }