Sali Berisha, gjysh me kohë të plotë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:47 18-01-2015 Sali Berisha, gjysh me kohë të plotë

Tani që ka dal në opozitë, ish Kryeministri Sali Berisha ka më shumë kohë për t'iu perkushtuar familjarëve dhe nipërve e tij. Ja tek e shohim në këtë foto  me nipin e tij Artin, ku Berisha duket shumë i paqtë dhe i lumtur. " Caste të vecanta me Artin në Tiranë", shkruan Berisha në këtë foto që ka postuar në faqen e tij zyrtare në Facebook, ku marr shume pelqime e komente nga adhurues te tij.Gjyshi dhe nipi, janë duke luajtur në shoqërinë e njëri tjetrit dhe magjine e këtij moment është mirë mos ta prish askush...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022778987884521
array(1) { ["section"]=> string(39) "sali-berisha-gjysh-me-kohe-te-plote-869" }