Sali Berisha 'kapet mat' afër vilës së tij tek Gjiri i Lalzit, lëviz i përhumbur dhe i vetmuar në rrugë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:49 29-11-2020 Sali Berisha 'kapet mat' afër vilës së tij tek Gjiri i Lalzit, lëviz i përhumbur dhe i vetmuar në rrugë (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha

Prej disa kohësh ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka qenë aktiv në jetën publike.

Por, kohët e fundit është parë duke qëndruar në vilën e tij tek Gjiri i Lalzit.

Në videon e publikuar, Berisha duket i përhumbur ndërkohë që qëndron në rrugë.

Ai nuk është i shoqëruar nga një person tjetër dhe mesa duket po lëviz i vetëm. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 21-vjeçari shqiptar godet me shkelma gruan e tij shtatzënë, e reja dërgohet me urgjencë në spital
Aksident në aksin Lezhë-Milot, makina përplas për vdekje këmbësorin (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010304927825928
array(1) { ["section"]=> string(113) "sali-berisha-kapet-mat-afer-viles-se-tij-tek-gjiri-i-lalzit-leviz-i-perhumbur-dhe-i-vetmuar-ne-rruge-video-229551" }