Sali Berisha komenton Euro2016: Zvicra, e pashpresë kundër shqiptarëve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:24 13-12-2015 Sali Berisha komenton Euro2016: Zvicra, e pashpresë kundër shqiptarëve Ish-kryeministri Sali Berisha me ekipin dhe drejtuesit e kombetares shqiptare

Ish- kryeministri Sali Berisha, ka dhënë mendimin dhe komentin e tij për shortin e grupit A, ku do të luajë Shqipëria në Euro 2016. 

“Miq, shorti u hodh. Grupi ynë është shumë i fortë, por fati është me ne! Keqardhje ndjej për Zvicrën, një vend që e dua kaq shumë, por me Shqipërine është e pashpresë. Dy ekipet e tjera janë shumë të forta, krejt të pasigurta në përballjen me ekipin tonë kombetar. Kemi shumë arsye te jemi shpresëplotë me kuqezinjtë tanë!” shkruan Sali Berisha në facebook.

Ndërkohë që komentin e tij për kombëtaren shqiptare e shoqëron me një foto ku ai gjendet mes djemve të kombëtares në kohën që ishte kryeministër i vendit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092201232910156
array(1) { ["section"]=> string(74) "sali-berisha-komenton-euro2016-zvicra-e-pashprese-kunder-shqiptareve-27640" }