Sali Berisha “masakron” sërish kryeministrin Rama (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:43 05-02-2017 Sali Berisha “masakron” sërish kryeministrin Rama (FOTO)

Berisha nuk ndalet së “masakruari” me anë të fotove me photoshop që i bën kryeministrit Edi Rama.

Këtë herë ai ka publikuar një foto ku kryeministrin e ka vënë në mes të parcelave me hashash dhe shkruan, “Rritëm rrogat me 2 mijë lekë në ditë” dhe e quan “Suksesi i madh i Ediskobarit!”.

berisha.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028327226638794
array(1) { ["section"]=> string(58) "sali-berisha-masakron-serish-kryeministrin-rama-foto-67784" }