Sali Berisha, një Kolegj Universitar (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:55 31-08-2017 Sali Berisha, një Kolegj Universitar (Foto)

Ish-kryeministri Sali Berisha, faqen e tij zyrtare në rrjetin social Facebook, ka vendosur ta kategorizojë si “Kolegj dhe Universitet”.

Sali Berisha është tepër aktiv në rrjetet sociale, kryesisht në Facebook, ish kryeministri nuk kalon thuajse asnjë ditë pa postuar denoncime, fotografi nga jeta private dhe komente të ndryshme, por çuditërisht ai ka vendosur ta klasifikojë faqen e tij me mbi 1 milion ndjekës si “Kolegj dhe Universitet”.

Nuk dihet për çfarë arsye ka vendosur ta bëjë një gjë të tillë, ndërkohë që Facebook i ofron edhe mundësinë të zgjedhë kategorinë e “Personazhit Publik”, ashtu siç kanë bërë thuajse të gjithë politikanët e tjerë shqiptarë dhe ndërkombëtarë.

werf34f34gf45g4g.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088210105895996
array(1) { ["section"]=> string(46) "sali-berisha-nje-kolegj-universitar-foto-90791" }