Sali Berisha surprizon ish-zëdhënesen e tij me këtë dhuratë: Ishe e çmuar... (LETRA)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:15 30-06-2017 Sali Berisha surprizon ish-zëdhënesen e tij me këtë dhuratë: Ishe e çmuar... (LETRA)

Ish kryeministri Sali Berisha e ka surprizuar sot së tepërmi ish-zëdhënësen e tij Erla Mëhilli, e cila feston 35 vjetorin e lindjes.

Berisha i ka dërguar një buqetë të madhe lulesh, shoqëruar me një pusullë urimi ku shkruhet:

"Erlës nga zemra i urojmë jetë të gjatë, plot shëndet, gëzime, lumturi dhe suksese me të gjithë njerëzit e tuj më të dashtur.

Me falenderime dhe mirënjohje për ndihmësen e çmuar! Liri dhe Sali Berisha”.
E emocionuar nga kjo surprizë, Mëhilli ka publikuar foton e luleve duke shkruar:

“Në këto 35 vjet, 8 vite kam bashkëpunuar me Doktorin. Në këto vite më ka mësuar se vlera e një politikani të mirë është mirënjohja për miqtë dhe bashkëpunëtorët!”

 

erla.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010128974914551
array(1) { ["section"]=> string(84) "sali-berisha-surprizon-ish-zedhenesen-e-tij-me-kete-dhurate-ishe-e-cmuar-letra-84545" }