Salianji i “hakërrehet” Ramës: Gjithçka e ke ndërtuar mbi mashtrimin, ja kush është plani yt

Publikuar tek: politike, më 12:05 27-02-2018 Salianji i “hakërrehet” Ramës: Gjithçka e ke ndërtuar mbi mashtrimin, ja kush është plani yt

Deputeti i PD Ervin Salianji sulmon kryeministrin Edi Rama lidhur me skemën e re të ndihmës ekonomike që sipas demokratit ka përjashtuar padrejtësisht 20 mijë familje.

Salianji thotë se Rama ka një plan të shkretojë Shqipërinë.

“Gjithçka e ka ndërtuar mbi mashtrimin! Më shumë se 20 mijë familje sot janë pa ushqim, pa bukën e gojës, 200.000 shqiptarë kanë kerkuar azil, mijëra të tjere kanë aplikuar dhe duan te largohen nga Shqipëria. Rama e ka plan të shkretojë Shqipërinë nërmjet varferimit ekstrem dhe pamundësisë për mbijetesë!”, thotë në reagimin e tij deputeti i PD.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0060429573059082
array(1) { ["section"]=> string(95) "salianji-i-hakerrehet-rames-gjithcka-e-ke-ndertuar-mbi-mashtrimin-ja-kush-eshte-plani-yt-111620" }