Salianji ngre tonet dhe godet foltoren, por deputetët në sallë shpërthejnë në të qeshura

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:18 13-09-2017 Salianji ngre tonet dhe godet foltoren, por deputetët në sallë shpërthejnë në të qeshura

Ervin Salianji, deputeti i Partisë Demokratike ka mbajtur sot fjalimin e parë dhe më të veçantin në Parlament, pasi e kanisur të martën dhe e ka mbaruar të mërkurën.

Salianji akuzoi qeverinë për një sërë çështjesh, duke nisur nga emigrimi masiv, te varfëria e skajshme, papunësia dhe shëndetësia e dobët.

Por teksa po fliste për çmimin e lartë të librave, Salianji është nevrikosur dhe ka përplasur dorën në foltore. Megjithatë ky gjest i tij është pritur me të qeshura nga deputetët në sallë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021697044372559
array(1) { ["section"]=> string(93) "salianji-ngre-tonet-dhe-godet-foltoren-por-deputetet-ne-salle-shperthejne-ne-te-qeshura-92141" }