Salianji: Po përgatitemi për zgjedhje të parakohshme, por jo në 13 tetor

Publikuar tek: politike, më 23:26 03-09-2019 Salianji: Po përgatitemi për zgjedhje të parakohshme, por jo në 13 tetor Ish-deputeti Ervin Salianji

Ish-deputeti i PD Ervin Salianji shprehet se opozita nuk e ka ndërprerë aksionin edhe gjatë sezonit të verës. 

I ftuar në emisionin Top Shoë, Salianji tha ‘Kemi qenë në takime me strukturat dhe qytetarët, për t’u përgatitur për zgjedhjet e ardhshme që do të jenë shumë shpejtë.’

Sipas Ervin Salianjit vendi do të shkojë në zgjedhje të parakohshme parlamentare dhe lokale, në të njëjtën ditë, ama rrëzoi 13 tetorin si datë të mundshme për këto zgjedhje, datë e dekretuar nga presidenti Meta.

I pyetur nëse ka lëkundje brenda kampit opozitar referuar kërkesës së LSI për t’u regjistruar në zgjedhjet lokale të 13 tetorit, demokrati shtoi ‘Nuk shoh qëndrime të ndryshe, por është qëndrim taktik i opozitës.’

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093910694122314
array(1) { ["section"]=> string(77) "salianji-po-pergatitemi-per-zgjedhje-te-parakohshme-por-jo-ne-13-tetor-177228" }