Salianji: Shqiptarët etiketohen si delja e zezë e Europës

Publikuar tek: politike, më 22:32 18-04-2019 Salianji: Shqiptarët etiketohen si delja e zezë e Europës

Ish-deputeti Ervin Salianji është shprehur në emisionin 'Open' se qeveria është shkaktarja kryesore për vendimin që ka marrë Holanda për rikthimin e vizave me Shqipërinë.

Sipas Salianjit, shqiptarët etiketohen sot si delja e zeë e Europës dhe për këtë fajtori është kryeministri Rama.

'Shqiptarët etiketohen si delja e zezë e Europës. Kryeministri flet broçkulla në Parlament', tha ndër tën tjera Ervin Salianji.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018770933151245
array(1) { ["section"]=> string(63) "salianji-shqiptaret-etiketohen-si-delja-e-zeze-e-europes-160978" }