Salianji si asnjëherë më parë, karantina i ndryshon modelin e flokëve, veshur sportiv bëhet gati të gjuajë: Ti japim fund?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:56 03-05-2020 Salianji si asnjëherë më parë, karantina i ndryshon modelin e flokëve, veshur sportiv bëhet gati të gjuajë: Ti japim fund? Ervin Salianji

Ish-deputeti Ervin Salianji shfaqet ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shikojmë në jetën politike.

Karantina i  ka ndryshuar disi rutinën. Sot ish-deputeti shfaqet i veshur sportiv, duke luajtur me top në një ambient ndryshe dhe në momentin e shkrepjes së fotos ka qenë gati për ta gjuajtur.

“Ta mbajmë karantinën mbi kokë? Apo ta shkelmojmë dhe ti japim fund?”, shkruan Salianji.

Sakaq vihet re se ish-deputeti ka ndryshuar edhe modelin e flokëve gjatë karantinës.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099458694458008
array(1) { ["section"]=> string(125) "salianji-si-asnjehere-me-pare-karantina-i-ndryshon-modelin-e-flokeve-veshur-sportiv-behet-gati-te-gjuaje-ti-japim-fund-204990" }