Salihi i papërmbajtshëm në Austri, shkodrani shënon dopietë dhe i jep pikën e 'artë' ekipit

Publikuar tek: sport, më 19:33 24-04-2018 Salihi i papërmbajtshëm në Austri, shkodrani shënon dopietë dhe i jep pikën e 'artë' ekipit Hamdi Salihi

Futbollisti shkodran, Hamdi Salihi vazhdon të shënojë në Austri.

Së fundmi, lojtari ka shënuar ndaj Lustenaut, dopietë, në takimin që përfundoi në barazim 2-2. Salihi shënoi golin e parë në minutën e 25, ndërsa në minutën e 60, shënoi me penallti, duke dyfishuar shifrat për ekipin e tij.

Falë Salihit, Neustadti ka marrë një pikë shumë të vlefshme në këtë takim. Salihi është golashënuesi i dytë më i mirë në ligën e dytë austriake, me 19 gola.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020892858505249
array(1) { ["section"]=> string(95) "salihi-i-papermbajtshem-ne-austri-shkodrani-shenon-dopiete-dhe-i-jep-piken-e-arte-ekipit-118159" }