Salsano Rrapi 'thumbon' kolegen e tij: Kur lexon statuset e ndonjë aktoreje, që nuk di as të lahet dhe as të vishet, të vjen...(E PLOTË)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:52 24-01-2021 Salsano Rrapi 'thumbon' kolegen e tij: Kur lexon statuset e ndonjë aktoreje, që nuk di as të lahet dhe as të vishet, të vjen...(E PLOTË)

Aktori i njohur i "Portokallisë, Salsano Rrapi ka publikuar një status së rrjetet sociale, ku ironizon njërën nga koleget, e cila ka folur për mediokritet artistik të artistëve të tjerë.

Rrapi shkruan se të vjen të ndryshosh profesion kur lexon statuset e ndonjë aktoreje, që nuk di të lahet e as të vishet.

Sipas tij, të vjen turp që ka të njëjtin status aktor me të.

Akoma nuk dihet se për kë i ka pasur thumbat aktori i njohur Salsano Rrapi.

"Kur lexon statuset e ndonje aktoreje, qe nuk di as te lahet dhe as te vishet, qe flet per mediokritet artistik (te artisteve te tjere), te vjen te ndryshosh profesion, se te vjen turp qe ti ke te njejtin status (aktor) me te...

Uhhhhhh",- shkruan Salsano Rrapi në rrjetet sociale.

salsano_rrapi.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Kalama b*the”, gazetari i hyn fshehur në krevat këngëtares së njohur shqiptare: Ua mami, policiaaa (VIDEO)
Mbush 30 vjeç, Bes Kallaku uron boksierin e njohur: Vetëm tituj paç »
Article Logic
Execution time: 0.01319408416748
array(1) { ["section"]=> string(134) "salsano-rrapi-thumbon-kolegen-e-tij-kur-lexon-statuset-e-ndonje-aktoreje-qe-nuk-di-as-te-lahet-dhe-as-te-vishet-te-vjen-e-plote-236181" }