Salsano Rrapi tregon dhuratën më të veçantë të ditëlindjes: Do të jetojë më gjatë se unë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:24 21-07-2016 Salsano Rrapi tregon dhuratën më të veçantë të ditëlindjes: Do të jetojë më gjatë se unë

Moderatori  dhe humoristi i ‘Portokalli’ Salsano Rrapi ka festuar dje ditëlindjen dhe një nga dhuratat më të veçanta të cilën ai ka preferuar ta ndajë me të gjithë është një bluzë.

E veçanta e kësaj bluze është se në të kanë lënë mesazhe urimi të gjithë miqtë dhe kolegët e tij.

“Kjo bluzë, do jetojë më gjatë se mua, sepse aty janë shkruar urimet më të bukura për ditëlindjen time, nga kolegët, miqtë dhe të dashurit e mi...
Ju përqafoj fort” shkruan Salsano.

salsano_rrapi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037101984024048
array(1) { ["section"]=> string(93) "salsano-rrapi-tregon-dhuraten-me-te-vecante-te-ditelindjes-do-te-jetoje-me-gjate-se-une-47283" }