Samanta dhe Skivi në një lidhje? Reperi shton dyshimet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:18 20-09-2015 Samanta dhe Skivi në një lidhje? Reperi shton dyshimet

Mediat rozë po flasin gjithnjë e më shumë për një çift të ri të krijuar në botën e muzikës shqiptare, bëhet fjalë për këngëtaren Samanta Karavello dhe reperin nga Kosova, Skivi.

Samanta dhe Skivi kanë publikuar këngën “SS”, e cila është pritur mirë nga publiku, megjithatë mediat flasin se pas këtij bashkëpunimi fshihet një lidhje dashurie mes dy këngëtarëve.

Ndonëse, nga Samanta nuk ka asnjë reagim, Skivi ka vendosur t’i jap më shumë zë mediave pas publikimit të një foto në instagram, ku ai përqafohet me një femër, ndërsa shkruan: “Skivi në një lidhje?”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027969837188721
array(1) { ["section"]=> string(59) "samanta-dhe-skivi-ne-nje-lidhje-reperi-shton-dyshimet-21263" }