Samanta Karavella flet për meshkujt dhe thotë: Si nuk do të jetë bashkëshorti im

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:27 06-11-2016 Samanta Karavella flet për meshkujt dhe thotë: Si nuk do të jetë bashkëshorti im Kengetarja Samanta Karavella

Këngëtarja Samanta Karavella është vendosur shpeshherë në qendër të vëmendjes për ndonjë lidhje të saj. Në bashkëpunimin e fundit me Gent Fatalin, në hitin e verës “Na e dina” u fol në media se ata ishin në një lidhje. 

Por vetë Samanta Karavella për Prive thotë se kjo nuk është e vërtetë. Sa herë kam bashkëpunime me meshkuj, unë përmendem. Kur një artist performon në skenë është jashtë komplekseve dhe bën atë që duhet të bëjë një artist, përshtatet me këngën, në sensin që edhe mund të afrohem pak, por kjo nuk do të thotë gjë që duhet të jem detyrimisht në një lidhje. Është abuzuar shumë me këtë pjesë, në fakt, por tashmë edhe jam mësuar.  Por thashethemet mediatike nuk e kanë penguar aspak që të vijojë bashkëpunimet me meshkujt dhe sukseset. Samata tregon se ka projekte të tjera me meshkujt, kështu që gjithçka flitet lart e poshtë, atë nuk e shqetësojnë më tashmë: “Unë do bëj bashkëpunime prapë me meshkujt, uroj që të mos përmenden reperat kosovarë…”

Dhe në fund ka një mesazh për të gjithë ata që shkruajnë: “Në jetën time nuk do të ketë një bashkëshort artist. Kjo është e sigurt…”. Ndërsa kofirmon statusin e saj “single”. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010529041290283
array(1) { ["section"]=> string(85) "samanta-karavella-flet-per-meshkujt-dhe-thote-si-nuk-do-te-jete-bashkeshorti-im-58583" }