'Sapo dola nga operacioni', Rovena Stefa publikon foton pas ndërhyrjes estetike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:54 19-09-2020 'Sapo dola nga operacioni', Rovena Stefa publikon foton pas ndërhyrjes estetike

Rovena Stefa është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndanë edhe foto nga përditshmëria me ndjekësit e saj.

Së fundmi këngëtarja i është nënshtruar një operacioni estetik në hundë.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Rovena me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku ka treguar se ka dalë nga operacioni.

"Sapo dola nga OPERACIONI I HUNDËS me sukses" shkruan këngëtarja në postimin e saj.

Kujtojmë që janë të paktë personat publikë që flasin për ndërhyrjet estetike, por si duket Rovena nuk e ka aspak problem një gjë të tillë.

FB_IMG_1600459004844.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013500928878784
array(1) { ["section"]=> string(83) "sapo-dola-nga-operacioni-rovena-stefa-publikon-foton-pas-nderhyrjes-estetike-220932" }