Sapo, Elhaida Dani shpërthyese në provën e fundit ! Ja performanca para publikut

Publikuar tek: kulture-art, më 17:24 18-05-2015

Këngëtarja shqiptare para pak minutash ka përfunduar provën e saj të fundit ndërsa në mbrëmje do performojë sërish për të marrë pikët e jurisë profesioniste, pikë të cilat do t’i shtohen edhe votimit të publikut ditën e nesërme.

Elhaida Dani këtë herë këndoi dhe interpretoi përpara një publiku që e duartrokiti dhe brohoriti. Performanca e saj ishte shpërthyese.  Përveç provës së parë e cila u cilësua si "dështim" Elhaida dani ka shkëlqer në provat e tjera ashtu sikurse edhe në këtë provë të fundit. Shikoni videon !

LEXO EDHE:  Ja si të votoni Elhaidën nesër në gjysmëfinalen e parë, mban numrin 14

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02405309677124
array(1) { ["section"]=> string(83) "sapo-elhaida-dani-shperthyese-ne-proven-e-fundit-ja-performanca-para-publikut-11424" }