Sapo u inagurua, por ka ankesa: Shtylla na pengon të shohim ndeshjen te ‘’Loro Boriçi’’

Publikuar tek: sport, më 06:43 01-09-2016 Sapo u inagurua, por ka ankesa: Shtylla na pengon të shohim ndeshjen te ‘’Loro Boriçi’’

Përveç përplasjes së fortë mes kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakes së Shkodrës Voltana Ademi, gjatë inagurimit të stadiumit të ri ‘’Loro Boriçi’’, një tjetër problem duket se ka dalë për tifozët.

Ata janë ankuar dje gjatë ndeshjes me Marokun se një shtyllë u ka penguar pamjen në fushë.

Kjo është fotoja e shtyllës dhe nga ky kënd duket se nuk pengon aspak. Ndoshta ekranin e madh, nëse ndonjë tifoz nuk do ta shohë pa ndihmën e kamerave ose tifozët e paftuar në ballkonet e pallatit për karshi.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13541603088379
array(1) { ["section"]=> string(87) "sapo-u-inagurua-por-ka-ankesa-shtylla-na-pengon-te-shohim-ndeshjen-te-loro-borici-51506" }