Sara Hoxha dhe Lumi B sfidojnë njëri-tjetrin: Kush e ka barkun më të madh? (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:01 20-10-2020 Sara Hoxha dhe Lumi B sfidojnë njëri-tjetrin: Kush e ka barkun më të madh? (FOTO)

Ledri Vula dhe Sara Hoxha padyshim janë një nga çiftet më simpatikë dhe më të dashur për publikun shqiptar.

Bukuroshja është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, gjatë këtyre muajve ajo ka postuar foto të ndryshme duke na treguar emocionet që po përjeton.

Së fundmi Sara ka postuar në ‘instagram’ një foto gjatë verës ku shihet pranë Lumi B teksa “sfidonin” njëri tjetrin se kush nga ata e ka barkun më të madh.

“Meqë jemi në gjendje sot, ja dhe një foto nga vera kur unë dhe Lumi B sfidonim njëri-tjetrin me bark. Kush është më shtatzanë Lumi apo Sara?” ka shkruar ajo.

Screenshot_2.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I martuar me 3 fëmijë, INXHINIERI 61-vjeçar vishet me taka dhe funde të shkurtër: Dua një vështrim…
»
Article Logic
Execution time: 0.014582872390747
array(1) { ["section"]=> string(84) "sara-hoxha-dhe-lumi-b-sfidojne-njeri-tjetrin-kush-e-ka-barkun-me-te-madh-foto-224460" }