Sara Hoxha është shtatzënë dhe e motra Lori nuk mund të përmbahet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:58 18-07-2016 Sara Hoxha është shtatzënë dhe e motra Lori nuk mund të përmbahet

Një nga trashëgimtaret e Top Channel Sara Hoxha është shtatzënë, lajm i bërë i ditur ky nga i dashuri i Sarës dhe babai i fëmijës Ledion Liço.

Ky lajm nuk mund të përmbante kurrsesi motrën e Sarës, Lorin, që ka lëshuar një dedikim emocionues.

“Familja jonë po rritet dhe unë s’mund të isha më e lumtur se kaq për ju të dy. Dashuria juaj më frymëzon çdo ditë dhe e di që do bëheni prindër të mrekullueshëm për t’i mësuar atij të gjitha gjërat e rëndësishme në jetë.

Çfarë është e shëndetshme dhe çfarë jo. Unë jam kaq krenare për ju. Teze Lori”. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021476984024048
array(1) { ["section"]=> string(71) "sara-hoxha-eshte-shtatzene-dhe-e-motra-lori-nuk-mund-te-permbahet-46986" }