Sara Hoxha hedh një foto me shumë grim, Ledioni e quan “statujë dylli”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:26 26-05-2015 Sara Hoxha hedh një foto me shumë grim, Ledioni e quan “statujë dylli” Postimi i sara Hoxhës dhe komenti i Ledionit

Sara Hoxha ka publikuar një foto ku duket më e grimuar se zakonisht, madje shumë më e grimuar...

Me flokët bjondë, grimi i errët i Sarës bie shumë në sy ndaj i dashuri i saj, Ledion Liço ka gjetur rastin për të luajtur dhe ironizuar me pamjen e saj. “Të paska bo statujë dylli në Londër. Lum ti”, shkruan Ledioni duke ironizuar njëklohësisht edhe grimieren e Sarës.

Sara është kthyer nga Londra ku dhe studion për të ndjekur finalen e Top Fest-it të fundit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023682117462158
array(1) { ["section"]=> string(73) "sara-hoxha-hedh-nje-foto-me-shume-grim-ledioni-e-quan-statuje-dylli-11998" }