Sara Hoxha me vogëlushin e saj duke darkuar, shihni çfarë dashurie nënë e bir (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:06 13-02-2017 Sara Hoxha me vogëlushin e saj duke darkuar, shihni çfarë dashurie nënë e bir (FOTO)

Ndonëse Sara Hoxha prej ditësh është bërë nënë ajo është treguar shumë e kujdesshme dhe nuk ka nxjerrë foto në rrjetet sociale.

Këtë herë ka qenë motra e saj, Lori Hoxha ajo e cila  ka publikuar një foto të Sarës me të birin London Noor Liço në SnapChat.

Megjithatë, edhe këtë herë Sara nuk ka treguar fytyrën e të birit, duke e mbajtur në krahë. Sara e sheh gjithë dashuri dhe e mban me shumë delikatesë vogëlushin i cili fle në kraharorin e saj. JK.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019507884979248
array(1) { ["section"]=> string(87) "sara-hoxha-me-vogelushin-e-saj-duke-darkuar-shihni-cfare-dashurie-nene-e-bir-foto-68621" }