Sara Hoxha në formë pas lindjes, pozon me bikini teksa mban në krahë djalin (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:07 02-03-2017 Sara Hoxha në formë pas lindjes, pozon me bikini teksa mban në krahë djalin (Foto)

Trashëgimtarja e ‘Top Chanel’, Sara Hoxha vetëm një ditë më parë ka nisur pushimet me të birin London Noor dhe partnerin e saj Ledion Liço.

Ata kanë zgjedhur detin për të kaluar disa ditë larg zhurmës së kryeqytetit, ndërkohë që vetëm pak orë më parë vetë Sara ka publikuar foto me bikini teksa në krahë mban të birin të cilin e quan “Kokëkuqi im i vogël”. Trashëgimtarja e ‘Top Chanel’ duket mjaft në formë edhe pse vetëm pak muaj më parë u bë nënë për herë të parë.

sara.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024604082107544
array(1) { ["section"]=> string(85) "sara-hoxha-ne-forme-pas-lindjes-pozon-me-bikini-teksa-mban-ne-krahe-djalin-foto-70545" }