Sara Hoxha në pritje të një djali, por shihni elegancën e vajzës me fustan të kuq

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:10 15-08-2016 Sara Hoxha në pritje të një djali, por shihni elegancën e vajzës me fustan të kuq Sara Hoxha duke pozuar ne Snapchat me fustan te kuq mbremjeje

Sara Hoxha, një nga trashëgimtaret e Top Channel kohë më parë bëri publike faktin se së bashku me Ledionin prisnin një djalë. 

Dhe në fakt, duket se Sara kujdeset që të mbajë të informuar opinionin public. Nëpërmjet një postimi në Snapchat, Sara tregon për ndjekësit e saj shtatzaninë, ndërkohë që ka veshur një fustan shumë elegant me ngjyrë të kuqe.

Dhe Sara Hoxha, duket shumë në formë, ashtu sikurse shtatzania e saj po ecën mirë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031409978866577
array(1) { ["section"]=> string(86) "sara-hoxha-ne-pritje-te-nje-djali-por-shihni-elegancen-e-vajzes-me-fustan-te-kuq-49770" }